Demoverzia

Vyskúšajte si rezervačný systém BookUp bez akýchkoľvek záväzkov a poplatkov.


  • Ak nechcete čakať ani minútu, využite našu demoverziu rezervačného systému, do ktorej sa dostanete prostredníctvom tlačidla Vstúpiť do DEMA

    Táto demoverzia je dostupná pre každého a preto z dôvodu bezpečnosti môžu byť niektoré funkcie v administračnom rozhraní deaktivované. Navyše, ak sú v systéme prihlásení viacerí používatelia v rovnakom čase, môže dochádzať ku vzájomne sa ovplyvňujúcim sa operáciám.

  • Ak máte záujem o spustenie testovacej prevádzky rezervačného systému určenej len Vášmu stredisku, pokračujte tlačidlom Vyplniť formulár a na základe informácií, ktoré nám poskytnete Vám systém do 3 dní nastavíme.
3 mesiace neplatíte!

Každý zákazník, ktorý do 1.7.2012 požiada o nastavenie rezervačného systému, dostane skúšobnú prevádzku na celé 3 mesiace bez poplatku. Ak máte záujem o testovaciu prevádzku vyplňte prosím nasledujúci formulár.

Či s nami ostanete aj po skúšobnej prevádzke, je len na Vás. Pred uplynutím skúšobnej doby Vás budeme kontaktovať, aby sme sa informovali, či máte záujem rezervačný systém využívať aj naďalej.

 

Prístup do administrátorského rozhrania:
Meno: admin123
Heslo: admin123
Prístup do užívateľského rozhrania:
Meno: demo123
Heslo: demo123

Máte záujem vyskúšať rezervačný systém BookUp priamo pre svoje športovisko?
Vyplňte nasledujúci formulár a my Vám ho do 3 dní nastavíme: