O systéme

On-line rezervačný systém BookUp je navrhovaný tak, aby vyhovel požiadavkám poskytovateľom rôznych druhov služieb. Pôvodne bol BookUp určený pre športové centrá, avšak postupom času sa BookUp stal veľmi obľúbeným aj medzi prevádzkovateľmi kaderníctiev, salónov krásy či lekármi. V súčasnosti má rezervačný systém BookUp desiatky inštalácií po celom Slovensku a v Čechách.

Výhodou rezervačneho systému BookUp je jeho modulárnosť. To zabezpečuje, že požiadavkám zákazníkov na rozširujúce funkcie je veľmi často možné vyhovieť.

Keďže online rezervačný systém BookUp je naozaj online 24 hodín denne, 7 dní v týždni, máte Vy ako majitelia stredísk možnosť sledovať svoje objednávky z ktoréhokoľvek počítača, ktorý má prístup na internet. Vaši zákazníci takisto ocenia to, že môžu rezerváciu vykonať kedykoľvek a z ktoréhokoľvek miesta.

Výhody rezervačného systému BookUp:

  • systém BookUp je na trhu už vyše 3 rokov. Za tento čas sa na jeho vývoji podieľalo viacero poskytovateľov športových a mimošportových služieb, a preto si dovolíme tvrdiť, že BookUp je najkomplexnejši rezervačný systém na Slovensku.
  • osobitný prístup je u nás povinnosťou. S každým zákazníkom konzultujeme jeho požiadavky a prípade, že je to len trochu možné, požiadavky klientov zapracúvame. Riadime sa heslom nič nie je nemožné...overte si to aj Vy :)
  • rezervácie sú rovnako dôležité aj pre salóny krásy a kaderníctva. Medzi našich klientov patrí niekoľko kozmetických šdúdií, či kaderníctiev. Práve kaderníctva patria medzi našich najspokojnejších zákazníkov.

Pre spustenie dema rezervačného systému BookUp kliknite sem »